Welcome to the Utopia Forums! Register a new account
The current time is Tue Mar 26 17:17:46 2019

Utopia Talk / General Talk / In Swedish - På Svenska del 2
Korp
Member
Wed Feb 20 14:59:05
Får se hur många år det tar att fylla den här då. Hade räckt med en till svensk!
Nimatzo
iChihuaha
Sat Feb 23 08:54:23
Ok, får se hur mycket jag postar då, har inte för vana att komma in till GT.
Paramount
Member
Mon Feb 25 06:46:08
Om vi postar en post om dagen här så går det nog ganska fort.
Korp
Member
Mon Feb 25 08:25:28
Den förra tog 3 år tror jag.. :)
Repel
Member
Mon Feb 25 08:31:18
Vi bättre skriver up vilket år det är

2019!

This writing is good practicing my Swedish writing. I should try to keep it up :)
Nimatzo
iChihuaha
Fri Mar 01 01:06:42
Men vad är poängen? Vad är poängen med något längre???

Och rebel, korrekt svenska..

”Det är bäst att vi skriver vilket år det är.”
Pillz
Member
Fri Mar 01 18:35:01
BORK BORK BORK

Join Sapp group korp
Korp
Member
Mon Mar 04 11:40:16
nimatzo - Nostalgi självklart, fornstora dagar.


Jag vägrar sapp Pillz!
Pillz
Member
Mon Mar 04 11:45:35
A mistake

Like your mom refusing to abort you
Korp
Member
Fri Mar 15 12:10:35
Gick sådär att posta en om dagen..
Paramount
Member
Wed Mar 20 05:47:49
Det kanske bara blir en i månaden...
Paramount
Member
Fri Mar 22 07:49:51
Nästa vecka är det Sommartid.
Korp
Member
Sat Mar 23 05:46:33
Riktigt trevligt med sommartid, ljusare, och nu börjar det bli lite varmare också.
show deleted posts

Your Name:
Your Password:
Your Message:
Bookmark and Share