Welcome to the Utopia Forums! Register a new account
The current time is Wed Oct 05 22:29:28 2022

Utopia Talk / General Talk / In Swedish - På Svenska del 4
Korp
Member
Sat Nov 20 10:18:21
Det gick snabbt sist, hoppas vi kan slå rekordet!
nhill
Member
Sat Nov 20 19:03:33
VAD HAR DU GJORT?!
Korp
Member
Sat Nov 27 04:30:12
Korp
Member
Sat Nov 27 04:30:30
Hm, vad hände där.

Jag var tvungen!
nhill
Member
Sun Nov 28 05:51:02
okej jag förlåter dig ;p
Korp
Member
Thu Dec 09 09:45:33
Det här inte bra, vi behöver mer blod!
nhill
Member
Thu Dec 09 14:02:40
tog det dig två veckor att komma på den idén? XD
nhill
Member
Thu Dec 09 14:03:32
Korp
Member
Wed Dec 15 10:55:44
Nej bara ett konstaterande.
nhill
Member
Wed Dec 15 21:46:58
Bli inte sur mot mig, unge vän
Paramount
Member
Thu Dec 23 08:54:27
God jul alla snälla barn! Ät mycket köttbullar och godis.
Korp
Member
Tue Jan 04 11:31:20
Det gick snabbt ändå, vi nådde vårt mål.

Nytt år nya tag
nhill
Member
Tue Jan 04 14:25:09
Gott nytt år :D
Korp
Member
Thu Jan 27 10:36:07
Nytt år är det iaf! Tiden går snabbt.
nhill
Member
Thu Feb 24 13:48:34

Hur mår du idag?
Pillz
Member
Sun Mar 06 22:15:19
Seeing as how korp refuses to socialize with his kingdom last I checked, these gibberish interactions with Nhill may be korps only human contact at all
nhill
Member
Sun Mar 06 23:40:26
It's just me using google translate. Korp still plays Utopia?
Korp
Member
Mon Mar 07 12:11:52
Nä, jag slutade spela för något år sedan.

Det är jämna plågor nhill, hur är det själv?
Pillz
Member
Thu Mar 10 03:00:52
You were playing like a year ago

Just cause you're emo and don't talk doesn't mean you're not playing
nhill
Member
Thu Mar 17 17:42:21
Jag tror att piller i hemlighet älskar dig
nhill
Member
Thu Mar 17 17:42:30
Jag tror att pillz i hemlighet älskar dig
Korp
Member
Sat Mar 19 05:19:39
Måste vara så varför skulle han annars återvända om och om igen när jag ändå alltid ignorerar hans provokationer.
nhill
Member
Sat Mar 19 10:27:57
asg
Pillz
Member
Tue May 10 20:11:05
DURKA DURKA

Summer time, gotta keep an eye out for korp finally committing to jihad
Korp
Member
Thu May 19 10:35:44
Se han kan inte få tillräckligt av mig bara kommer tillbaka igen och igen och igen.
nhill
Member
Thu May 19 17:04:22
kärlek är i luften!
Pillz
Member
Sat May 21 08:19:30
Korp, are you actively spreading monkeypox is Sweden?
Korp
Member
Sat Jul 16 05:17:43
Nu är det sommar också, tiden den går snabbt.
nhill
Member
Sun Jul 17 00:15:29
hur gammal är du
Korp
Member
Tue Aug 02 11:20:43
För gammal! Livet är förbi :(
nhill
Member
Tue Aug 02 12:55:49
du kan bli yngre med rätt kvinna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nhill
Member
Tue Aug 02 12:57:06
not sure how the translator outputted that one^

but finding a woman and having kids will make you young again, should you not have achieved that!
pillz
Member
Sat Aug 06 01:32:03
Korps waiting for his 72 virgins
nhill
Member
Mon Aug 08 15:42:32
well i hope he finds them. 1 was enough for me
Korp
Member
Fri Aug 12 13:00:24
En oskuld var tillräcklig?

Tror skaffa barn gör en påmind om hur gammal man är. Vem fan orkar hålla med allt ståhej som barn innebär!
nhill
Member
Sun Aug 14 14:45:26
Att ha sex med en oskuld kvinna räckte för mig. Det är blodigt.
nhill
Member
Sun Aug 14 14:46:01
Du ser fel på det. Barn öppnar upp världen för dig igen. Det är inte längre konstigt att leka på lekplatser och gå till nöjesparker.
show deleted posts

Your Name:
Your Password:
Your Message:
Bookmark and Share